Nasze bogate doświadczenie i wiedza fachowa pomagają nam zapewnić praktyczne i opłacalne porady prawne on-line odpowiednie do Twojej wyjątkowej sytuacjiPorady prawne on-line z prawa karnego

Nie będziemy tego ukrywać. Doradzaliśmy bardzo znanym klientom z pierwszych stron gazet, ściśle z nimi współpracując, aby osiągnąć ich cele. Oni polecali nas dalej.

Nasi prawnicy zajmujący się prawem karnym rozumieją, że być niewinnym to najważniejsza wartość w Twoim życiu. Wrażliwość wymagana przy zajmowaniu się takimi sprawami, jest czymś, co naprawdę rozumiemy. Nasz doświadczony, oddany i pełen empatii zespół prawników zajmujących się prawem karnym jest tutaj, aby zapewnić Ci porady prawne i wsparcie, kształtując plany na teraz i na przyszłość, w zależności od Twoich potrzeb i sytuacji.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Tobie w problemach, które mogą się pojawić, gdy próbujesz poradzić sobie z tym, co się obecnie dzieje.

Szybka i profesjonalna porada prawna on-line w 3 krokach
https://prawo-karne-adwokat.com.pl/wp-content/uploads/2023/07/grupa-pewnie-biznesmenow-w-biurze-5.jpg
DOKŁADNE I JASNE ROZWIĄZANIA

1. Zadzwoń do nas albo opisz nam swój problem na e-mail

Zadzwoń do nas albo napisz e-mail niezwłocznie opisując nam swój problem prawny w którym mamy Ci szybko pomóc. Jeżeli masz dokumenty, to zeskanuj najważniejsze i wyślij na nasz e-mail. W wiadomości podaj nam swój e-mail i telefon w celu kontaktu.
https://prawo-karne-adwokat.com.pl/wp-content/uploads/2023/07/Projekt_bez_nazwy_66.webp
ZADOWALAJĄCE PODEJŚCIE DO SPRAWY

2. Wycena i umówienie się na poradę prawną on-line

Wycenę porady prawnej on-line wyślemy na e-mail, gdyż zależna jest od skomplikowania i nakładu pracy potrzebnej na rozwiązanie Twojego problemu. Dobierzemy najszybszy możliwy termin porady prawnej on-line pod Ciebie. Bardzo często porada prawna odbędzie się tego samego dnia albo następnego.

https://prawo-karne-adwokat.com.pl/wp-content/uploads/2023/07/Projekt_bez_nazwy_67.webp
DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

3. Rozmowa i udzielenie profesjonalnej porady prawnej

Zdzwonimy się przez telefon albo Whatsapp w celu udzielenia porady prawnej i rozwiązania problemu prawnego. Jeżeli jest taka możliwość, to wysyłamy dodatkowe materiały wyjaśniające rozwiązanie problemu i podobne wyroki w sprawie Klienta. Po poradzie prawnej możesz do nas nieodpłatnie zadzwonić i zadać dodatkowe pytania na które z miłą chęcią odpowiemy, gdyż wiemy, że po poradzie prawnej mogą się Tobie zrodzić nowe pytania.

Opinie naszych klientów o naszej Kancelarii

Doskonała
Na podstawie 234 opinii
Aleksander Trzeciak
Aleksander Trzeciak
Bez wątpienia Pan Mateusz jest to adwokatem z niesamowitą wiedzą. Bardzo skuteczna analiza sprawy oraz szczere przedstawienie możliwości to kolejne atuty. Polecam nawet w najtrudniejszych sprawach.
47uch4
47uch4
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam !
Kamil Śmietana
Kamil Śmietana
Świetny radca prawny w Poznaniu, bardzo dużę doświadczenie i czysty profesjonalizm, ceny też mogą być, wygraliśmy sprawę to się liczy
Patrycja Żmuda
Patrycja Żmuda
Zwróciłam się do Pana Mecenasa z trudnym problemem, w którym dwóch poprzednich nie umiało sobie poradzić. Efekt przerósł moje oczekiwania, sprawa załatwiona tak jak należy.
Julo Julowski
Julo Julowski
Serdeczne podziękowania za bezcenną pomoc i wsparcie w czasach trudności. Sukces odniesiony!
Matejusze q
Matejusze q
Moja sprawa została poprowadzona na najwyższym poziomie 🙂
Polo nczek
Polo nczek
Polecam, adwokat bardzo dobry - wygraliśmy sprawę spadkową za co bardzo dziękuje.
Paweł Białecki
Paweł Białecki
Korzystałem z usług z związku z odziedziczeniem spadku po rodzicach. Bardzo duża wiedza w kwestii prawa spadkowego. Bardzo merytoryczny człowiek, którego chyba nikt i nic nie zaskoczy.
promocje iqos
promocje iqos
Dobry Adwokat lepszego nie miałam
Roman Matuszewicz
Roman Matuszewicz
Pomógł mi bardzo w trudnej sytuacji.jestem wdzięczny i zadowolony że skorzystałem z usług Pana Mateusza.wszystkim polecam
Profesjonalna porada prawna on-line

Kluczowym elementem naszej działalności, prócz reprezentacji Klientów przed Sądem, jest udzielanie profesjonalnych i rozwiązujących problem porad prawnych. Porada prawna jest podstawowym elementem świadczenia usług, które świadczy adwokat, radca prawny czy prawnik. Poradę możecie Państwo uzyskać przez bezpośredni kontakt w naszej kancelarii, drogą telefoniczną lub e-mailem. Staramy się, aby spotkania były umawiane jak najszybciej.

Nasze porady prawne są indywidualnie i starannie dostosowane do Ciebie i Twojej sytuacji rodzinnej. Nie ma dwóch identycznych przypadków. Porady prawne są zawsze dostarczane z myślą o Twoim najlepszym interesie. Opieramy się na naszym bogatym doświadczeniu w tej wymagającej dziedzinie, aby zaoferować Ci skuteczną poradę prawną i osiągnąć najlepszy możliwy wynik w Twojej osobistej sytuacji.

Telefoniczna porada prawna

W związku ze zwiększoną i ogromną ilością próśb naszych klientów o porady prawne on-line, Kancelaria wychodzi naprzeciw potrzebom rynku i pozwala uzyskać pomoc prawną najwyższej jakości bez wychodzenia z domu. To jest bardzo proste, wystarczy z nami się skontaktować i przesłać zeskanowane dokumenty na skrzynkę e-mail kancelarii. Po gruntownej analizie sprawy następuje umówienie porady prawnej przez telefon i szczegółowa analiza sprawy, tak, jakbyśmy spotkali się w kancelarii na poradę prawną.

Nasi wysoce doświadczeni prawnicy oferują klientom indywidualną i wspierającą obsługę w tym stresującym i pełnym wyzwań czasie, koncentrując się jednocześnie na osiągnięciu dla nich jak najlepszego wyniku, szybko i trafnie.

Zmieniamy życie Klientów na lepsze

Łączymy naszą wiedzę prawniczą z ludzkim podejściem i troską o klienta. Będziemy ciężko pracować, aby osiągnąć uniewinnienie, umorzenie albo ugodę pozasądową. Jeśli nie jest to możliwe, mamy bogate doświadczenie w sporach sądowych i możemy pomóc w uzyskaniu sprawiedliwego rozstrzygnięcia. Naszą mocną stroną są metody rozwiązywania sporów karnych.

Umów się na poradę prawną z jednym z naszych adwokatów, radców prawnych czy prawników. Zachęcamy do złożenia zapytania, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail, odnośnie przewidywanego wynagrodzenia.

Porady prawne z prawa karnego

Sprawy karne są jednymi z najtrudniejszych i najpoważniejszych problemów, z jakimi można się spotkać w życiu. Nasza Kancelaria Prawa Karnego przez lata codziennie świadczy pomoc prawną z szeroko rozumianego prawa karnego. Reprezentujemy swoich klientów przed sądami, policją, prokuraturą, jak również organami administracji publicznej, a ponadto udzielamy szczegółowych i jasnych porad prawnych z prawa karnego. Bardzo często prowadzimy mediacje mające na celu szybkie i zgodne rozwiązanie problemu. Ludzie nas znają i nam ufają, a liczby nie kłamią, dlatego reklamy nie potrzebujemy.

Korzystając z usług radcy prawnego i adwokata, ważne jest, aby wybrać kancelarię, której możesz zaufać. Jesteśmy kancelarią prawną, która z pasją podchodzi do tego, co robi. Dysponując dostosowanym do potrzeb zespołem bardziej wyspecjalizowanych prawników od prawa karnego, nasza kwintesencja praktyki zapewnia szeroki zakres porad prawnych i usług prawnych, w wyniku czego nasi klienci uzyskują wszystkie korzyści, jakie uzyskaliby w największych kancelariach, ale po niższych kosztach i pewności współpracy z doświadczonymi prawnikami, którym naprawdę zależy na uniewnnienieniu.

Nasi klienci stawiają codziennie przed nami złożone i różnorodne wyzwania. Potrzebują jasno myślących adwokatów czy radców prawnych, którzy mogą doradzić najlepsze rozwiązania, szybko myślących oraz przebiegłych prawników, którzy potrafią opracować świeże podejście, aby znaleźć rozwiązanie problemu z którym przychodzą. Dlatego nas wybierają.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient był zadowolony z usług Kancelarii. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, stosujemy zasadę minimalizacji kosztów Klienta. Zawsze informujemy o wszelkich następstwach planowanych działań oraz o naszej ocenie szans ich powodzenia. Jeżeli Państwa sprawa będzie wymagała sporządzenia pisma, przygotujemy je i wyślemy mailem lub pocztą pod wskazany adres.

Nowe kierunki interpretacyjne i porady prawne w sprawach karnych

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pomaganiu we wszystkich aspektach prawa karnego

Kiedy z nami porozmawiasz, poświęcimy czas na wysłuchanie i zrozumienie wszystkich najdrobniejszych szczegółów Twojej sprawy. Będziemy z Tobą współpracować w sposób najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, jak chcesz korzystać z naszych usług, będziemy Cię wspierać i stawiać dobro Twoje i Twojej rodziny na pierwszym miejscu.

Udzielimy Ci dostosowanych porad w prostych, pragmatycznych słowach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza fachowa pomagają nam zapewnić praktyczne i opłacalne porady odpowiednie do Twojej wyjątkowej sytuacji i problemu.

Naszym celem jest zmiana życia każdego klienta na lepsze, pomagając w sporach karnych i problemach prawnych, które mogą być poza zasięgiem prawników, którzy nie mają doświadczenia w tej złożonej i specjalistycznej dziedzinie.

Zależy nam na zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta, której oczekujesz i na którą zasługujesz. Skupiamy się na naszych podstawowych wartościach , które pomagają nam osiągnąć ten cel. Jeśli czujesz, że nadszedł właściwy moment, skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy Ci już dziś pomóc.
Kontakt

Umów się na poradę prawną on-line już teraz

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej w sprawach związanych z prawem karnym, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi doświadczeni adwokaci i radcowie prawni w Poznaniu są gotowi udzielić Ci wsparcia i odpowiedzi na wszystkie pytania. Niezależnie od tego, jakie masz problemy, zapewniamy indywidualne podejście i skuteczne rozwiązania. Umów się na poradę prawną już teraz i zyskaj pewność i klarowność w swojej sytuacji prawnej.
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek
9 - 20
Sobota
9 - 16
Niedziela
Zamknięte

  Gdzie możesz nas znaleźć

  Przyjdź do nas, czekamy.

  Zapraszamy do naszej renomowanej kancelarii adwokackiej specjalizującej się w prawie karnym. Nasi doświadczeni prawnicy oferują wsparcie i doradztwo w różnorodnych sprawach związanych z prawem karnym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy, aby uzyskać skuteczną pomoc w rozwiązywaniu trudności związanych z Twoją sprawą karną. Nasi klienci cenią naszą dogłębną wiedzę, doskonałość techniczną i różnorodność rozwiązywania problemów z którymi do nas przychodzą. Ale to, co naprawdę łączy nasze wieloletnie relacje z nimi, to nasze podejście: pragmatyczne, prostolinijne i zawsze niezłomne w naszych wartościach, które są nam drogie. Wartości, dzięki którym zdobywamy zaufanie naszych klientów, zawsze dążymy do właściwego postępowania i dążymy do jak najlepszych dla nich rezultatów.

  Adres

  Kancelaria adwokacka

  adwokat Mateusz Ziębaczewski

  ul. Głogowska 47a lok. 1a

  60-736 Poznań

  Umów się na poradę prawna w kancelarii albo on-line

  +48 696 293 998

  ziebaczewski@gmail.com

  Blog

  Najnowsze artykuły

  Zastępcza kara pozbawienia wolności, więzienia, odsiadki lub aresztu za niewykonywanie kary ograniczenia wolności czy niepracowanie prac społecznych
  Zastępcza kara pozbawienia wolności, więzienia, odsiadki lub aresztu za niewykonywanie kary ograniczenia wolności czy niepracowanie prac społecznych
  Art.  65a.  [Wstrzymanie wykonania zastępczej kary pozbawienia wolności] § 1.  Sąd może w każdym czasie wstrzymać wykonanie zastępczej kary pozbawienia wolności w wypadku, gdy skazany oświadczy na piśmie, że podejmie odbywanie kary ograniczenia wolności i podda się rygorom z nią związanym; wstrzymanie następuje do czasu wykonania orzeczonej kary ograniczenia wolności. § 2.  Jeżeli skazany uchyla...
  Więzienie i odsiadka za brak prac społecznych i odróbek
  Więzienie i odsiadka za brak prac społecznych i odróbek
  Art.  65a.  [Wstrzymanie wykonania zastępczej kary pozbawienia wolności] § 1.  Sąd może w każdym czasie wstrzymać wykonanie zastępczej kary pozbawienia wolności w wypadku, gdy skazany oświadczy na piśmie, że podejmie odbywanie kary ograniczenia wolności i podda się rygorom z nią związanym; wstrzymanie następuje do czasu wykonania orzeczonej kary ograniczenia wolności. § 2.  Jeżeli skazany uchyla...
  Wypadek lotniczy samolotu, szybowca, motolotni czy ultralight – art. 177 kk
  Wypadek lotniczy samolotu, szybowca, motolotni czy ultralight – art. 177 kk
  Art. 177 Kodeksu Karnego § 1. Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej...
  Zakaz prowadzenia tylko samochodów kat B i zgoda na prowadzenie skutera, motoru, motocykla czy motoroweru do 50 ccm kat. A
  Zakaz prowadzenia tylko samochodów kat B i zgoda na prowadzenie skutera, motoru, motocykla czy motoroweru do 50 ccm kat. A
  Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Przestępstwo z art. 178a § 1 KK można popełnić jedynie umyślnie, przy czym samo uruchomienie i prowadzenie pojazdu wymaga zamiaru bezpośredniego, natomiast fakt znajdowania...
  Blokada alkoholowa na zakaz prowadzenia samochodu i zabranie prawa jazdy – alcolock
  Blokada alkoholowa na zakaz prowadzenia samochodu i zabranie prawa jazdy – alcolock
  Zgodnie z art. 182 kodeksu karnego wykonawczego, jeżeli zakaz prowadzenia pojazdów był wykonywany przez okres co najmniej połowy orzeczonego wymiaru, a w przypadku zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego na podstawie art. 42 § 3 lub 4 Kodeksu karnego przez okres co najmniej 10 lat, sąd może orzec o dalszym wykonywaniu tego środka karnego w postaci zakazu...
  Hodowanie marihuany na własne potrzeby – warunkowe umorzenie i uniewinnienie
  Hodowanie marihuany na własne potrzeby – warunkowe umorzenie i uniewinnienie
  Nie budzi wątpliwości sądu, że oskarżony hodował w swoim pokoju dwie rośliny – konopie indyjskie inne niż włókniste. W ocenie sądu nie sposób odmówić przymiotu wiarygodności wypowiedziom oskarżonego w zakresie, w jakim wskazał on, że prowadzona przez niego uprawa miała charakter amatorski i prowizoryczny, podkreślić trzeba bowiem, iż opinię taką wyraził także powołany w sprawie...
  Wysłanie i wrzucenie do internetu nagiego zdjęcia partnera albo partnerki
  Wysłanie i wrzucenie do internetu nagiego zdjęcia partnera albo partnerki
  Czy za upublicznienie i wrzucenie do Internetu nagiego zdjęcia partnera albo partnerki można ponieść odpowiedzialność karną? Czym jest nagość? Czy i co można zrobić z nagim zdjęciem? Przeanalizujmy to na podstawie ciekawej sprawy sądowej. Oskarżony T. S. pozostawał w związku partnerskim z oskarżycielką posiłkową O. R. od około 2015 r. do grudnia 2017 r. W...
  Wypiłem alkohol po wypadku czy jeździe samochodem
  Wypiłem alkohol po wypadku czy jeździe samochodem
  Przestępstwa określonego w art. 178a § 1 kk dopuszcza się ten kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym. Definicja stanu nietrzeźwości, stanowiącego znamię czynu zabronionego stypizowanego w art. 178a § 1 kk zawarta jest w art. 115 § 16 kk, który w...

  Jarocin Gostyń Szamotuły Pleszew Czarnków Trzcianka Oborniki Chodzież Piła Gorzów Wielkopolski Konin Turek Nowy Tomyśl Leszno Wolsztyn Grodzisk Wielkopolski Gniezno Słupca Skoki Kalisz Śrem Buk Kostrzyn Duszniki Kościan Września Środa Wielkopolska Murowana Goślina Ostrów Wielkopolski Kórnik Luboń Swarzędz Opalenica Wągrowiec Krotoszyn Pobiedziska Pniewy Rogoźno Wronki Powidz S uchy Las Biedrusko Tarnowo Podgórne Komorniki Dopiewo Przykona Kleczew Czerwonak Stęszew Kleszczewo Rokietnica Międzychód, Łódź Wrocław Warszawa Katowice Kraków Rzeszów Lublin Gdańsk Szczecin Zielona Góra Opole Śląsk Kielce Olsztyn Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki Wołomin Pruszków Radom Otwock Legionowo Garwolin Grójec Ciechanów Grodzisk Mazowiecki Płońsk Ostrołęka, Dwór Mazowiecki Żyrardów Wyszków Mińsk Mazowiecki Łomianki Marki Ząbki Józefów Konstancin Sochaczew Nadarzyn Wólka, Kosowska Tarczyn Góra Kalwaria Wiskitki Teresin Zaborów Węgrów Warka Sokołów Przasnysz Pułtusk Raszyn Siedlce Białystok

  Kancelaria Prawa Karnego w Poznaniu. Prawo Karne Poznań